Biżuteria z ametystami

Biżuterię z ametystami zamówisz na www.ametysty.com.pl.

Ametyst uznawany jest przez wielu jako najpiękniejsza odmiana kwarcu. Występuje na przykład w Chinach, Mozambiku, Madagaskarze i Indiach. Jego złoża znajdują się także w naszym kraju. Ametyst ma fioletowy kolor, który zawdzięcza śladowym ilościom żelaza i glinu. Bogatą kolekcję biżuterii z tymi kamieniami znajdą Państwo na stronie www.ametysty.com.pl.

Kiedy zakładać biżuterię z ametystami?

Ametysty znajdowały się w klejnotach koronnych. Ametyst uwielbiała na przykład Katarzyna II Wielka. Znaleźć go było można w berłach królów brytyjskich. Współcześnie, znajdziesz go w pierścionkach i kolczykach, choćby na stronie ametysty.com.pl. Pięknie prezentuje się jako uzupełnienie wieczorowych stylizacji. W celu rozświetlenia cery, warto założyć niewielkie kolczyki na biglach z ametystami, jeżeli zaś chcemy uzyskać efekt glamour lepiej wybrać większy element, taki jak broszka.

Moc biżuterii z ametystami

Ametyst nazywany jest kamieniem harmonii. Z tego powodu biżuterię z tym ozdobnym kamieniem możemy z powodzeniem nosić nie tylko ze względu na kolor i walory estetyczne, ale również z z powodu jego właściwości. Część kobiet, nosząc kolczyki z ametystem przez dłuższy czas, odczuwa spokój i zapomina o troskach. Jednak w tych sprawach najlepiej wyrobić sobie własny pogląd.