Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Więcej o kolczykach srebrnych.

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej wybieranych przez panie dodatków. Pasują na każdą sytuację – niezwykle wzniosłą i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się dlaczego są tak często wybierane oraz gdzie możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych rodzajach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, jak również stylowe. Równie często poszukiwane są długie kolczyki, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Są ozdobione naturalnymi kryształkami albo całkowicie proste. Dodatki wykonane ze srebra nie powodują alergii uszu, co nierzadko ma miejsce w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Najbardziej oryginalne kolczyki wykonano techniką oksydowania, więc dobierając je popatrzmy na próbę oraz metodę ich wykończenia.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się perfekcyjnie, należy skrupulatnie je oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź. Należy wycierać je często suchą ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne środki nabłyszczające, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki trzymać w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie polecamy natomiast przestarzałych sposobów czyszczenia, typu pasta do zębów czy sól. Takie substancje mocno naruszają elastyczną powłokę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór ozdób znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne wyprzedaże. Ponadto zakupy online to niebywały komfort, który na pewno docenią w szczególności zabiegane kobiety.