wisiorki, wisiorki srebrne, wisiorki ze srebra

Wisiorki ze srebra

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. Niezależnie od okazji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z pań mogą zafundować sobie komfort kupowania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo na dekolcie. Wpływa to na to, jak biżuteria prezentuje się w całości.

Uwagę warto zwrócić również na grubość kupowanego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go wykonano. Zdecydować się możemy na łańcuszek srebrny, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz stać się właścicielem wisiorka o klasycznym kształcie (owalu, łezki, rąbu itd.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek, z całą pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroki wybór istnieje również jeśli rozmawiamy o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]