Jak powstają domy drewniane całoroczne?

Tutaj uzyskasz rzetelną pomoc fachowca w dziedzinie sporządzania projektów domów drewnianych nowoczesnych.

Domy z bali to budowlany hit. Innowacyjna budowa powoduje, że tego typu domki nie tylko prezentują się niezwykle estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać również w zimie? Gdzie znaleźć projektanta, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – kosztują mniej niż domy z cegły

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Przede wszystkim są one tańsze niż murowane domki jednorodzinne. Mały ciężar domu oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o czynności związane z betonowaniem. Projektanci przekonują, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego domy drewniane zyskują coraz większe grono zwolenników. To kompozycja nowoczesności z tradycją. Domy drewniane całoroczne urzekają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem podhalańskim. Jednak dzięki innowacyjnym elementom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zleć prace doświadczonym ekipom

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wyprodukowane z surowca naturalnego, co powoduje, że w środku panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki użyciu drewna osoby chorujące na uczulenia odczuwają zdecydowaną poprawę samopoczucia. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie trzeba wykonywać kosztownej termomodernizacji. Kolejnym atutem jest niewielka grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można budować także poza sezonem, bo wszystkie prace wykonywane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]