Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Sprawdź ofertę wypożyczalni szalunków.

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, w którą wylewany jest beton – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle robione są ze sklejki, ale spotyka się także konstrukcje wykonane z metalu, a czasem również tworzyw sztucznych. Innymi istotnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na wypracowanie wymaganych rezultatów. Niestety z uwagi na spore ceny nie wszystkie ekipy budowlane posiadają swoje szalunki. Kiedy okażą się potrzebne, mają szansę wszak zwyczajnie je wypożyczyć – tym bardziej, że wynajem szalunków to obecnie naprawdę popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich firm?

Kupno swoich szalunków będzie dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, są one do tego niezbędne. Jeśli z kolei budowanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej ekipy, dobrze rozważyć atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków kilka razy w sezonie okaże się bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto nadmienić także o komforcie, ponieważ trzymanie rzadko używanych szalunków może powodować poważne koszty.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. Jak ją wybrać? Warto wybrać usługi ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu otrzymamy pewność, iż szalunki będą wytrzymałe i praktyczne. Bardzo istotna będzie też troska o kontrahenta – w przypadku, gdy coraz bliższy jest czas startu prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze zaś skorzystać z sieci i dowiedzieć się, co o ofercie konkretnego przedsiębiorstwa myślą dotychczasowi kontrahenci.

Adres firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]