Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Kup baniak do wina.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu czy zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to również doskonała ozdoba stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół balon na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe balony na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]