Celebrytki – biżuteria gwiazd dostępna dla wszystkich kobiet

Sprawdź, gdzie kupić celebrytki.

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z których są wykonywane sprawia, że każdy łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, jak również srebra pozłacanego, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują portfelem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to gwiazdka, serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Kobiety zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest wyrazem przekory i ponadprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]