Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Jeśli chcesz nabyć etykiety na wódkę weselną, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia jednym z najchętniej wręczanych i, nie da się ukryć, równie ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na ślub, imieniny czy Sylwestra. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali goście pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – alkohol jako niecodzienny podarunek od Młodej Pary

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale także przyjęło się, że Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest uważany za rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z wódką może także stać się w wartościową pamiątką, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o dniu i miejscu wesela, podziękowanie za obecność lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety weselne można nabyć w przeróżnych wzorach oraz kolorach, toteż bez problemu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie urodzinowej.

Etykiety na butelki – dekoruj swoje trunki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie produkujesz soki, nalewki bądź wina, a potem dzielisz się nimi ze znajomymi albo rodziną przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę każdej flaszki. Ponadto butelki można także oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]