Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Jeśli chcesz nabyć najlepszą drukarkę 3D, zobacz tu.

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz maszyny. Oszacowano, iż korzystając z drukarek 3D i drugich produktów Stratasys można prawie o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Nadrzędne założenia pracy ekspertów marki Stratasys to gwarantowanie wysokiej klasy produktów i usług, jak również wsparcie merytoryczne i techniczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny lider produkcji drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs produkuje najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się ergonomiczną konstrukcją i bezproblemową obsługą. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, a także drobiazgowym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można szybko wydrukować identyczne makiety, do czego dąży się głównie w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie stosowane w rozlicznych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest precyzyjny oraz trwały, a w trakcie procesu drukowania nie tworzą się odkształcenia ani przesunięcia warstw.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]