Drzwi drewniane wewnętrzne przetrwają dziesięciolecia

Zamów drzwi drewniane.

Świetnym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym stylu, są nadal drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy najistotniejsze parametry i możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego wypada zdecydować się na drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to organiczny materiał, który zastosowany jako detal aranżacji pomieszczenia sprawia, iż jest ono przytulne i bardziej nastrojowe, a właściwie konserwowany może przetrwać w nienaruszonym stanie wręcz dziesiątki lat. Nowoczesne techniki umożliwiają doskonałe łączenie parametrów drewna z wymaganiami współczesnego nabywcy, co skutkuje powstaniem drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się stosowną izolacją termiczną oraz niskim stopniem rozszerzalności – tzn. nie deformują się. Opcja pomalowania ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, iż tego typu drzwi sprawdzają się w wnętrzach przeróżnego rodzaju – zarówno zaaranżowanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, jak i apartamentach hołdujących stylistyce retro. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wytworzone z dębu, sosny oraz mahoniu, wzory bez progu lub z progiem, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i krocie innych wariantów, które zachwycają estetyką i doskonale wyglądają przez lata.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane do każdego pomieszczenia

Chcesz założyć w swoim domu albo biurze skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub nietypowej budowie? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji rekomenduje się powierzyć to zadanie kompetentnym producentom, którzy oferują bezpłatny pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do najróżniejszych zamierzeń zamawiającego i np. wykończyć je szybami – między innymi szkłem fazowanym, bezpiecznym lub wypukłym, co zdecydowanie zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też wyposażone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]