Hurtownia słoików i butelek szklanych – oferta dla producentów i manufaktur

Butelki monopolowe w hurcie zamówisz na https://bit.ly/3zTuh9G.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie trwać człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że większością rynku wyrobów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to jednocześnie branża, w której doskonale radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile znajdą odbiorcę na swój pyszny, ekologiczny bądź niszowy produkt. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi być zapakowana tak, aby produkt długo zachował zdatność do spożycia, a więc np. w butelki oraz słoiczki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, gdyż poddać je recyklingowi.

Butelki oraz słoiki w hurcie najlepiej od krajowego dostawcy

Jasne jest, iż oferty kierowane do klienta indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo pasty warzywne, marmolady lub oliwę, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików oraz butelek w hurcie będzie w związku z tym dla niego jednocześnie formą redukcji wydatków, gdyż zamawiając towar w hurtowych ilościach z reguły można otrzymać spory rabat od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u krajowego hurtownika słoików oraz butelek. Tym sposobem też dostanie je szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoje i dodatkowe akcesoria w setkach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości słoje oraz butelki szklane idealne do rozlewania wina, soków lub piwa. Transportowane są one do nabywcy na paletach mieszczących – zależnie od objętości opakowań – po 400, 1300, a nawet 4000 sztuk wybranego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą też odebrać zakupiony towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Razem z słoikami i butelkami w hurcie można dodatkowo nabyć większą ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]