słoik z kranem, słój z kranem

Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania lemoniad, oranżad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego plusem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]