Kapsułki pasujące do Dolce Gusto – różnorodność aromatycznych kaw

Potrzebujesz kapsułek Dolce Gusto? Sprawdź cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/.

Ekspresy do kawy z systemem Dolce Gusto na dobre wtopiły się już w pejzaż naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do aromatycznych kompozycji kawy. Smakosze tego napoju z czasem uznali, iż nie muszą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, więc na rynku w mgnieniu oka powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły stopniowo podbijać serca amatorów kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto pochodzą z przeróżnych europejskich krajów, w tym również z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o dobrej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której serwowane jest mocne espresso. Nie dziwi zatem, że najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie kawy i czekolady (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który oferuje smakowitą czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, a także dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o objętości 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach online jest na ogół o kilkanaście procent mniejszy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów działających na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie źle na nasze urządzenie, spytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu listy urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]