Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Dowiedz się, gdzie kupić panele dachowe, wejdź na regamet.pl.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych pokryć dachowych? Dlaczego opłaca się w nie zainwestować? Przybliżamy panele dachowe na rąbek i możliwości ich wykorzystania.

Blacha na rąbek stojący – zalety i wykorzystanie

Blachy na rąbek znakomicie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz większe grono zwolenników. Wytrzymała oraz bardzo dobrze prezentująca się blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których potrzebna jest wymiana pokrycia dachowego, jak i nowych budowlach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek stojący są transportowane na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz stosunkowo łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe bardzo dobrze komponuje się z rozmaitymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym czy minimalistycznym), a jednocześnie jest mocne oraz niepodatne na rdzę.

Blachy na rąbek stojący – obniż wydatki związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem użytej technologii oraz solidności. Panele te są wytwarzane z grubej blachy i wykończone dodatkową powłoką gwarantująca osłonę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. woda bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na minimalizację wydatków związanych z budową – bez wątpienia ograniczają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blach na rąbek, warto kupić ten materiał wprost w sklepach budowlanych.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08