Szukasz części zamiennych do Renault? Zobacz, gdzie je kupić!

Renault części Kraków. Zdobądź więcej informacji.

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia oraz silnika, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]