Wyposażenie firm budowlanych – o kontenerach na gruz i złom

Jeśli chcesz kupić kontenery otwarte, koniecznie wejdź na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na odpady – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać ze sporej ilości wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy częstokroć stosowane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]