Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Oferta wypraw w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Uwielbiasz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem, który ceni pewne i świetnie przygotowane wyprawy pod okiem profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Planujemy trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywne spędzanie urlopu i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych wyprawach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to propozycja dla turystów sprawnych fizycznie, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o szerokich umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie marzeń i poznanie swoich reakcji w ciężkich warunkach. Exploruj.pl angażuje kompetentnych przewodników oraz liderów znających na wskroś specyfikę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielących się swoją wiedzą z członkami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Andy oraz Dolomity.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]