Nowoczesny wzmacniacz szerokopasmowy

Więcej informacji o wzmacniaczu szerokopasmowym.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesny sprzęt wykorzystywany przez operatorów kablówek. Ich kluczową rolą jest wzmocnienie mocy sygnałów biegnących do indywidualnych odbiorników. W którym miejscu znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – nieskomplikowana obsługa

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych funkcjonują z reguły w zakresie 50 Hz – 6 MHz. Świetnie niwelują różne awarie spowodowane najczęściej przez usługi internetowe oraz umożliwiają odbieranie treści zwrotnych. Z reguły usytuowane są w budynkach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Rozwiązania tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być usytuowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a eksploatacja sprzętu prosta. Sprzęty te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – na przykład 123dBuV. Parametry mogą być różne, w zależności od używanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – prosta regulacja parametru toru RF

Regulacja parametru toru RF jest nieskomplikowana. Używa się do tego celu elementy regulowane lub moduły WHX-923. Do większości modeli zaimplementowano także specjalistyczne zabezpieczenie przed spięciami pochodzącymi z linii, co sprawia, że są bardzo praktyczne. Nowoczesne modele wyposażono w specjalny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że te urządzenia są powszechnie stosowane i gwarantują widzom doskonałą moc sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Niezaprzeczalnym plusem jest także energooszczędność na poziomie do <5,5W.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]