Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Potrzebujesz silników DC? Sprawdź ultrarobotics.pl.

Coraz szersze użycie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od renomowanych globalnych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie i silniki DC i BLDC od renomowanych producentów

Działająca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych DC, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, jak również przekładni planetarnych i falowych produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy cechujące się nadzwyczajną żywotnością i niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji układów służących do obsługi intralogistyki, frezarek czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, znacznej wilgotności (nawet do 95%), a także przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Spółka Ultra Robotics oferuje też produkty Bodine Electric Company, Positec, Sesame Motor Corp i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]