Wzrok przykuwający uwagę – o przedłużanych rzęsach

Potrzebujesz sztucznych rzęs? Koniecznie odwiedź ten adres.

Gęste i długie rzęsy to najpiękniejszy atrybut kobiety. Obecnie nawet te, których los nie obdarował ciemną oprawą oczu, mogą chwytać za serce pociągającym spojrzeniem – rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Z jakich materiałów są one wytwarzane i jaka jest ich trwałość?

Przedłużane rzęsy – syntetyczne i naturalne

Sztuczne rzęsy to niezawodna i prosta metoda na olśniewające wykończenie makijażu. Chcesz zainwestować w najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które zagwarantują długotrwałe i bezkonkurencyjne rezultaty? Najczęściej polecanym rozwiązaniem są rzęsy na pasku lub w formie kępek. W pierwszym przypadku jedyne co trzeba zrobić to nakleić pasek do górnej powieki nieco ponad linią naturalnych rzęs – rezultat jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach pozwalają z kolei perfekcyjnie zagęścić włoski, jednak można je wykorzystać wyłącznie na zewnętrznych kącikach oczu. Dostępne w sprzedaży fasony rzęs są produkowane z naturalnych surowców, takich jak proteiny jedwabiu, włoski pozyskane z norek albo wyjaławiane ludzkie włosy, ale także z wysokiej jakości polimerów, np. poliestru. Aktualnie popytem cieszą się również rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – pamiętaj o akcesoriach

Przedłużane powinny być delikatne, aby nie obciążać oka i dawać wysoki wysoki komfort, a zarazem proste do nałożenia i niezwykle mocne. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele wielokrotnego użytku, które świetnie sprawdzą się na szykownych kolacjach. Masz już przedłużane rzęsy? Nie zapomnij, że do ich aplikacji niezbędne są specjalne przybory – szczypczyki oraz hipoalergiczny klej nie wywołujący uczulenia. Po zdjęciu sztucznych rzęs, na powieki zaleca się nałożyć specjalną odżywkę wzmacniającą naturalne rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]