Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/ znajdziesz korzystną ofertę kursu Blender 3D.

Świat rysunku bez ustanku się przekształca i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych metod preferując kreowanie swoich prac tylko w tzw. digitalu. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Rozpoczęcie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga obecnie wielkich nakładów finansowych – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który przy tym jest zupełnie bezpłatny.

Nauka obsługi Blender 3D na własną rękę może być frustrująca

Korzystania z każdego oprogramowania można nauczyć się na własną rękę, niemniej jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nieraz bywa bardzo frustrujący. Z tej przyczyny uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści zwłaszcza tym, którzy niedawno odkryli Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany obiekt będzie szybsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu pokazując detale, które wymagają poprawy i proponując ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, by odbywał się on w małych zespołach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i hobbystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością poszukiwaną i cenioną głównie w branży filmowej, gier wideo i projektowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D otwiera tym samym wiele perspektyw zawodowych. W trakcie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane prace, które później można bez obaw umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w animacji i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników tego typu kursów to po prostu hobbyści i artyści chcący spróbować nowych form ekspresji lub poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]