Kurs gotowania dla dzieci pod okiem zawodowego szefa kuchni

Szukasz więcej informacji o pełnej ofercie warsztatów kulinarnych dla dzieci? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci kochają asystować nam w kuchni – dekorować ciastka czy wybierać i podawać składniki. Chciałabyś wykorzystać fascynację swojej pociechy? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego dotyczą takie lekcje.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. Podczas warsztatów dzieci rozwijają swoją pomysłowość i uczą się samodzielności i co najważniejsze – zyskują praktyczne umiejętności. A przy tym świetnie się bawią. Opanowywanie prostych przepisów, wybieranie oraz mieszanie składników i komponowanie ulubionych smaków – całość powoduje, iż dzieci z entuzjazmem gotują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się też z zasadami, jakie trzeba stosować w kuchni, co bez wątpienia podnosi ich bezpieczeństwo w czasie gotowania. W warsztatach mogą też uczestniczyć rodzice, stąd jest to świetna sposobność do spędzenia wspólnie kilku godzić z potomkiem. Rodzice mogą przypatrywać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a potem skosztować tego, co ugotowały.

Jak wyglądają warsztaty kulinarne dla dzieci?

Spotkania prowadzone są przez 3 godziny zegarowe i odbywają się w Krakowie. Podczas warsztatów uczestnicy przyrządzają danie główne i deser. Młodzi uczniowie sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – ugotować smaczny makaron na słodko bądź słono, albo spróbować swoich sił w pieczeniu udekorowanej świeżymi składnikami, pachnącej tradycyjnej pizzy. W czasie kursu grupa przygotowuje też smaczny deser – mus z kruchym ciastem oraz lodami. Nauka powiązana z zabawą to wspaniały sposób za gospodarowanie wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ulubionych dań przynosi pociechom mnóstwo satysfakcji. Nawet najbardziej niepokorne dziecko będzie z zaangażowaniem uczestniczyło w ozdabianiu deseru lub przyrządzaniu smacznej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje zawodowy szef kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie i wspaniałe podejście do maluchów.

Adres firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]