Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj się do egzaminów

Kurs rysunku architektonicznego Kraków - tutaj znajdziesz aktualną ofertę.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego dużą popularność wpływa dużo elementów – przede wszystkim fakt, że są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się kompozycji i perspektywy

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale także porady zawodowców pomagające przygotować się lepiej do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Lublinie lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]