Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

Na https://flobo.io odnajdziesz więcej szczegółów o automatycznej windykacji należności.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa bezustannie poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności – zasada działania

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają około 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, niesłychanie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie mają problemy z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Zastanawiasz się czy robot Flobo to odpowiednia usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym znakomicie sprawdzi się w szkołach językowych lub niepublicznych, innymi słowy tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]