architekt Kraków, biuro architektoniczne Kraków

Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Biuro projektowe świadczy zróżnicowane spektrum usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w komfortowym i ustawnym domku, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt przygotowuje pełny projekt budynku, a następnie czynnie nadzoruje postęp prac, planuje odnowę budynku bądź proponuje aranżację już istniejących rezydencji, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektów?

Szukasz oryginalnych, niespotykanych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się na tle pozostałych budynków w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie nowoczesny, a jednocześnie komfortowy? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające najświeższe nurty architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zrealizować

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz mieszkań, domków jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej i wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to między innymi apartamenty pod wynajem, budynki rekreacyjne, kawiarnie czy żłobki. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, jak również osobistych potrzeb zamawiającego. Nasza pracownia architektoniczna może również przygotować plan funkcjonalnych i obszernych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]