Catering kanapkowy – zamów go, gdy nie masz czasu na organizację przyjęcia

Szukasz więcej informacji o pełnej ofercie finger food cateringu? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Przygotowanie nawet sporego przyjęcia nie jest problemem, jeśli posiadamy mnóstwo czasu na zakupy potrzebnych produktów, jak również następnie samodzielne przyszykowanie z nich pysznych przysmaków dla uczestników uroczystości. Wprawdzie nie wszyscy mają taką swobodę, ale nie znaczy to od razu, że należy zaniechać celebracji ważnego wydarzenia. W takiej sytuacji zalecamy skorzystać z oferty cateringu kanapkowego.

Co charakteryzuje catering kanapkowy?

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to oferta skierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, lecz korzystają z niej coraz częściej również osoby prywatne i rozmaite instytucje planujące ekskluzywne spotkania. Polega ona na dostarczenie na uroczystość dań z gatunku finger food, a więc drobnych przekąsek, które da się skonsumować stojąc i nie używając widelca. Idealny finger food nie wymaga też użycia talerza – to danie na “jeden gryz”. Finger food to przede wszystkim roladki, tartoletki owocowe i warzywne albo sandwicze. Ta wersja cateringu idealnie sprawdza się na uroczystościach, gdzie organizatorom zależy na zapoznaniu się wszystkich zaproszonych gości. Umożliwia on prowadzenie swobodnych pogawędek, a przy tym nie sprowadza interakcji tylko do osób siedzących przy jednym stole.

Atuty cateringu kanapkowego?

Zamówienie organizacji cateringu z przekąskami firmie zewnętrznej ma wiele atutów, które docenią zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim tym sposobem pozbywamy się kłopotów z rozstawieniem stołów oraz stresu z usadzaniem uczestników imprezy. Potrawy oraz chłodne i gorące napoje postawione są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Ułatwia to organizację eventów przede wszystkim w małych wnętrzach, gdzie rozstawienie odpowiedniej liczby stołów byłoby trudne. Taki catering momentalnie powoduje też, że uroczystość ma mniej poważną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Wypada uwydatnić, iż menu z małych przekąsek jest zwykle tańsze aniżeli szykowne kolacje, a zarazem zapewnia więcej opcji dostosowania ich do preferencji żywieniowych gości eventu. Co istotne, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to nierzadko stanowiło największą komplikację przy urządzaniu spotkań w siedzibach firm.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]