Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Usługi cateringowe - poznaj aktualną ofertę.

Kiedy aranżujesz wystawny event rodzinny bądź firmowy, na który zapraszasz ogromną ilość uczestników, prawdopodobnie nie dasz rady osobiście zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując napoje oraz popularne przekąski w supermarkecie – prestiżowe wydarzenia w większości wypadków wymagają dopracowanej oprawy również w sferze posiłków. Wszak nie przystoi rozstawić na stolikach uczestników po prostu ciasteczek oraz oranżady. W takich wypadkach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na propozycje

Podmioty świadczące usługi cateringowe najczęściej oferują kilka jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie na chrzty, urodziny lub śluby. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do potrzeb konkretnych eventów, dlatego znacznie różnią sięmiędzy sobą m.in kosztem oraz spektrum dań oferowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringowej trzeba pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie zaprezentować własne oczekiwania, a jednocześnie być również otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń rozmaitego typu to chleb powszedni, zatem doświadczenie zdobyte w tej branży pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które trafią w gust wszystkich gości.

Wynajęcie cateringu pozwala zaoszczędzić czas

Organizacja posiłków już dla niewielkiej grupy gości bywa ciężkim zadaniem, zwłaszcza wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na zaplanowanie pozostałych ważnych elementów imprezy. Jest to także możliwość uraczenia zaproszonych wybornymi daniami przyrządzonymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Trzeba przy tym zaznaczyć, że istotną cechą dań dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale też ich prezentacja na talerzu. Prócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają też własną ekipę zawodowych kelnerów.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]