Czy tworzenie stron lepiej zlecić agencji czy freelancerowi?

Na seo4.net/tworzenie-stron-www/ zamówisz projektowanie stron internetowych Kraków.

Funkcjonalność witryn www wynika przede wszystkim z ich wzornictwa. Tworząc strony internetowe powinniśmy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale również doświadczeniu klientów – kiedy nawigacja po serwisie przysporzy im problemów, od razu przeniosą się na drugą stronę lub zdecydują się na towary konkurencji. Aby zatem strona dała nam spodziewane zyski, warto zatroszczyć się o to, by była właściwie zaplanowana. Jak jednak prezentuje się właściwie wykonana witryna? Co zrobić, by użytkownicy nie opuścili jej zbyt prędko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną regułą, którą powinniśmy kierować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych elementów portalu – przyciągną wtedy wzrok użytkownika i skłonią go do kliknięcia. Prosto osiągnąć to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając jednak o tym, żeby kolory równoważyły się na stronie. Ważne będzie również to, by najważniejsze części witryny umieścić na linii, po której wędruje wzrok użytkownika – to wynika z standardów od dawna stosowanych w internecie.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo się domyślić, zaprojektowanie nowoczesnej witryny internetowej nie jest proste. W razie strony komercyjnej złym rozwiązaniem okaże się więc samodzielne jej zaprojektowanie. By zyskać pewność, że witryna będzie generować zyski, warto zlecić to fachowcom – najlepiej firmie doświadczonej tak w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]