Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Więcej informacji o usługach projektanta wnętrz Kraków znajdziesz tu.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj niezbędny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]