Lokal na imprezę – wybierz ten, który zapewni kompleksowe usługi

Oferta sali do wynajęcia w Krakowie w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Was przygotowaliśmy.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne lub plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają na celu zbudowanie trwałych więzi między pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, aby celebrować osiągnięte sukcesy, a także różnorodne kursy, sympozja czy gale dla wspólników biznesowych. Takie wydarzenia muszą być właściwie przygotowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Jak dobrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeżeli nie posiadamy w firmie odpowiednich wnętrz, w których uda się wyprawić bankiet, warto rozejrzeć się za ofertami najmu sal, które pomieszczą wszystkich podejmowanych uczestników wydarzenia. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim stylem do klasy organizowanej uroczystości. Ważne gale dla akcjonariuszy marki, podczas których fetowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą odbyć się w byle jakiej sali. Należy przy takich okazjach wyprawić imprezę w unikalnym miejscu, które wyraźnie uwydatni prestiż wydarzenia. Natomiast jeżeli na event sproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w bliskiej okolicy lokalu, trzeba wybrać salę, zlokalizowaną nieopodal bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w kilkanaście minut.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj gościom nieskazitelną obsługę

Podczas organizacji imprezy firmowej nie wolno zlekceważyć tak ważkiego elementu, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Preferowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania doświadczonej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w wyznaczony punkt smakowitych dań dla obecnych, ale także pomoże w doborze menu i weźmie na siebie nakrycie stolików. W trakcie ekskluzywnych imprez wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym doskonałej obsługi. Należy więc korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy będą serwować posiłki w elegancki sposób, jak również zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, lecz i rewelacyjnie prezentujące się dania.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]