Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Potrzebujesz więcej informacji o aktualnej ofercie sal weselnych w Krakowie i okolicach? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni narzeczonych oraz sproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, które przed nią się pojawi, jest wybranie najlepszej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten wyjątkowy dzień w najlepszych warunkach.

Sala weselna – jak szukać?

Szukając miejsca na wesele nowożeńcy powinna rozważyć parę dość istotnych czynników. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych znajomych i krewnych, by mieć pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, by mieli salę do tańca. Prócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie proste. Jeżeli na wesele zaproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innym województwie, należy szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się duża sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli przystrojenie sali, wybranie menu i znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Miejsce na wesele dla młodych par z małopolski

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować wesele w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach wesela urządza się od dziesięcioleci, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć 130 gości. Wesele może zostać urządzone też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zatem dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]