Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Więcej o ofercie parkingu długoterminowego Balice.

Jedziesz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych samochodów czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie.

Dlaczego opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje też bezpłatny transfer pasażerów wprost pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online lub telefonicznie – szybko i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem. Dodatkowym pozytywem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]