Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Na pandaparking.pl uzyskasz więcej szczegółów o Kraków Balice parking.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Twoje auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]