Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Zleć pozycjonowanie stron www Kraków na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz prostota użycia go do wyszperania potrzebnych artykułów i usług przyczyniła się do tego, że każda marka pragnie obecnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, że potencjalni klienci nas znajdą – najważniejsza jest bowiem obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Wiele niedużych przedsiębiorstw, funkcjonujących jedynie w określonym województwie lub nawet w jednej miejscowości, na przykład w Bydgoszczy bądź w Krakowie, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla mniejszych przedsiębiorstw

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych lub usług korzystają przeważnie z fraz lokalnych, to znaczy obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “sklep sportowy kraków”, “cukiernia kraków” czy “depilacja brwi kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych przedsiębiorstw na przedstawienie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. przez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze tworzenia stron internetowych oraz pozycjonowania, optymalizacji od ponad dekady. W trakcie tego okresu dobrze rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie uaktualnienie treści, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco efekty pozycjonowania.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]