Profesjonalna opieka nad grobem

Kliknij tutaj, żeby zamówić sprzątanie grobów Kraków.

Oblicze grobów naszych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe problemy stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy w innej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku muszą zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Czemu warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć również emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują również pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek albo pomoc w załatwieniu wszystkich formalności lub korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, jakie będziemy musieli opłacić osobom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą w szczególności od rodzaju usług – kiedy wybieramy tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób co miesiąc, powinniśmy liczyć się z kosztem rzędu 400 zł rocznie. Należy też dodać, że stawki uzależnione są również od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]