Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Poznaj ofertę parkingu przy lotnisku Kraków.

Kluczowe zalety lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zyskały duże uznanie, to komfort, szybkość i możliwość dotarcia nawet w bardzo odległe miasta świata. Podróż, której częścią jest przelot, wiąże się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest z całą pewnością konieczność dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu musi przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najdogodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia połączone z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swój wyjazd tak, aby do lotniska dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie zamartwiać się o swoje auto, ponieważ parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, wobec tego nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca zostawić auta. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego pracowników

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na liczne udogodnienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Poza tym klienci mogą liczyć na wsparcie pracowników parkingu w wielu przypadkach, jak np. obniżenie ciśnienia w oponach czy rozładowany akumulator.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]