Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Potrzebujesz sprawdzić, kto oferuje catering na wesele? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, które są z reguły ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie czy wesela, od dawna przestały być organizowane w domu zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to przyjęcia, na których bawi się często ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę zaplanować menu, a potem naszykować i podać dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie ma trwać wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł duży popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wybierz doświadczonych kelnerów i kucharzy

Organizowanie przyjęcia weselnego to duży stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na układanie listy gości, wybór wystroju sali, wysyłanie zaproszeń czy poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba zagwarantowania odpowiedniej ilości trunków i przekąsek serwowanych w czasie zabawy, a co istotne – przygotowanie ciepłego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zgromadzi ich przy wspólnym stole. na przyjęciu weselnym musi mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni wszak liczą na to, iż stoliki będą poprawnie nakryte i pięknie przystrojone, potrawy będą smaczne i ładnie ułożone na talerzach, a także że kelnerzy profesjonalnie będzie serwować biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych managerów, kelnerów oraz szefów kuchni, obytych w obsłudze eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych urządzanych w tradycyjnych salach.

Catering na wesele – dania pasujące do estetyki przyjęcia

Wesela rządzą się swoimi normami, nie tylko w sferze aktywności dla gości, ale także i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zazwyczaj mają przygotowane uprzednio menu sugerowanych dań głównych, napojów i zakąsek dopasowanych do charakteru wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający może zatem samodzielnie ułożyć menu z sugerowanych potraw. Powinno się jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie klienta decydują się na przygotowanie indywidualnych zestawów dań.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]