Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Więcej o firmie w Mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj znaczący punkt reklamy marki w internecie. Z jej pomocą będziemy widoczni dla internautów wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje doskonały sposób, żeby pośród sporej ilości podobnych firm w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się skuteczniejsza? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swoim mieście

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej lokalizacji. Od tej pory jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom szukającym konkretnych firm, marek czy ofert. Jednakże sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, by wyprzedzić konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, trzeba zrealizować kilka kolejnych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należy do nich dodanie w wizytówce Google Moja Firma adresu strony internetowej firmy, umieszczenie estetycznych zdjęć, wszystkich aktualnych informacji oraz odpowiedniej prezentacji firmy. Istnieje również inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, gdyż nadal mało podmiotów ją stosuje. To wirtualny spacer po firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź lokal. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na przeróżnych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Nadal jednak mało przedsiębiorstw decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma bardzo wiele zalet i jest skuteczną metodą na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka promuje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, częściej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na opracowanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]