Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/ znajdziesz aktualną ofertę tworzenia sklepów internetowych.

Masz firmę i pragniesz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPressie, jak również jeżeli nie masz w ogóle strony www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – możliwość analizy statystyk sprzedaży i ekspresowa personalizacja

Z uwagi na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada sporo zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z zastosowaniem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co powoduje, iż jest większa szansa na uzyskanie wysokich pozycji w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do obszerniejszemu grupy odbiorców. Na skutek użycia odpowiednich wtyczek podnosi się też funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim założyć płatności on-line i udostępnić użytkownikom wniesienie opłaty za towary między innymi przez Transferuj.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację wyników sprzedaży (generowanie różnego typu statystyk) i podpięcie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – specjalista zadba o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zatroszczą się o prawidłową semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami cyberprzestępców oraz użycie wyłącznie niezbędnych, przetestowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści stworzą też blog, na którym łatwo można przekazywać odbiorcom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowych towarach albo zamieszczać omówienia i różnorodne porady odnośnie oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]