Meble minimalistyczne z litego drewna – do mieszkań w nowoczesnym stylu

Więcej o meblach minimalistycznych na stfurniture.com.

Domy i to jak je aranżujemy, może sporo zdradzić o naszej ulubionej estetyce, charakterze, a także o tym, jak definiujemy wygodę. Wielu z nas już nie satysfakcjonuje propozycja wszędobylskich sieci sklepów meblarskich, w których można się zaopatrzyć w standaryzowane meble, wytwarzane w dziesiątkach tysięcy sztuk, identyczne dla klientów z Polski, jak i z Europy. Wskutek tego wypatrujemy mebli, które nie tylko będą wyrażać naszą osobowość, ale także będą bardzo funkcjonalne. Taka jest oferta polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – rzemieślnicze meble nagradzane w kraju i za granicą

Firma Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od 2012 roku i jej sercem jest para wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim praktyką zawodową. Aczkolwiek oryginalne meble oferowane przez studio STF to wynik skrupulatnej pracy pokaźnego zespołu, składającego się z zawodowych technologów, konstruktorów i rzemieślników. Firma Swallow’s Tail z wyjątkową drobiazgowością podchodzi do procedury tworzenia kolejnych serii produktów, oddając każdemu ze stadiów – od pierwotnego pomysłu, przez preparacja prototypu, aż po wybór stosownego gatunku drewna – maksimum pasji. To niezwykłe dopracowanie najmniejszych detali każdego nowego produktu powoduje, iż meble marki Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się w zasadzie perfekcyjnym wykończeniem. Nie dziwi więc, że produkty marki STF zdobyły wiele wyróżnień z dziedziny designu i można spotkać je na targach wnętrzarskich w Polsce i w Europie (np. w Kolonii, w Paryżu bądź w Warszawie).

Nowoczesne meble studia STF – nie tylko stoły do kuchni i stoliki kawowe

Wszelkie kolekcje Swallow’s Tail Furniture, także designerskie meble dla dzieci, można zamówić wprost ze strony www studia. Prócz praktycznych biurek, stołów do jadalni i stolików kawowych, ten producent mebli drewnianych oferuje też komody, ławki oraz krzesła, jak również designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi ramy do luster oraz tealighty). Warto wiedzieć, iż należność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można opłacić w wygodnych ratach. Meble z litego drewna studia STF można kupić także w salonach meblowych na terenie całej Polski (np. w Lublinie, w Gdańsku czy w Poznaniu) oraz w Europie (m.in. we Francji bądź w Szwajcarii).

Adres firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]