Ozdobne okiennice shutters – alternatywa dla żaluzji

Jeśli chcesz zamówić shutters, powinieneś odwiedzić ten adres.

Planując aranżację wnętrza, sporadycznie przeznacza się dużo czasu na dekorację okien. Zazwyczaj wybiera się klasyczne rozwiązanie, czyli firany oraz zasłony, które niekiedy zestawiane są z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno rzadko znane nad Wisłą rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Shuttersy – nowinka w polskich domach

Podstawowym atrybutem shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że lamele zamontowane na tego typu okiennicach wewnętrznych są ruchome, wobec tego można bez trudu je ustawić pod dowolnym kątem, zależnie od zachcianek domowników. Produkuje się je z listw drewnianych, z płyt MDF, jak również PCV. Shuttersy instaluje się z reguły na oknach, aczkolwiek tak samo dobrze sprawdzają się na drzwiach lub w szafach. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w w Europie domach wykorzystuje się jeszcze dość rzadko, ale większość z nas zapewne w kinie lub w telewizji, ponieważ te okiennice są bardzo popularne na terenach z gorącym klimatem, a więc w RPA czy w krajach śródziemnomorskich.

Dekoracyjne okiennice typu shutters nadają wnętrzom bardzo stylowy wygląd

Prócz tego, iż shuttersy okiennice wewnętrzne shutters rewelacyjnie wyglądają, mają one też zastosowanie. Z ich sprawą można w pasywny sposób kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: latem hamować nagrzewanie się pokojów, a w zimne – zapobiegać stracie ciepła. Okiennice wewnętrzne pasują do różnych stylów wnętrz i można założyć je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wytwarza oraz instaluje się je na zamówienie, co skutkuje tym, że są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli przykładowo żaluzje. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom niesłychanie stylowy wygląd, przez co podnoszą wartość posesji. Trzeba także zaznaczyć, iż nachylenie lameli okiennic wewnętrznych typu shutters jest ustawia się bez użycia sznurów, co rodzice ciekawskich dzieci czy właściciele psotnych zwierząt, które mogłyby wplątać się wystające łańcuszki, uznają zapewne za sporą zaletę.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]