Jaki kask na motor

Jeśli szukasz kaski na motor, koniecznie sprawdź hjc-kaski.pl/.

Nie ma znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie eskapady – kask to przymusowy składnik garderoby każdego motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Odpowiedni kask na motocykl, czyli jaki? / Właściwy kask na motor / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki warto kupić kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najpoprawniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są przeróżne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym poszczególne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, których skorupa stworzona jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są więc mniej bezpieczne – wskutek tego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są najbardziej praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na domiar tego posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to kapitalna marka, ceniona przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane kolosalnej liczbie testów – a równocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są niesłychanie lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są też repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Adres firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]