producent oświetlenia dla automotive i mobility

Oferta polskiego producenta oświetlenia dla automotive i mobility

Oświetlenie samochodowe to nadzwyczaj istotny element bezpieczeństwa podróży pojazdem. Złe ustawienie świateł bądź zlekceważenie obowiązku wymiany zbitej lampy może w rezultacie doprowadzić do groźnej sytuacji na trasie, co nierzadko kończący się wypadkiem. Stosowanie najwyższej jakości niezawodnego oświetlenia jest konieczne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa każdego dnia musi zapewnić bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z rodzimych producentów wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Jakie produkty ma w swojej ofercie krakowski producent oświetlenia dla automotive i mobility?

Zasadniczo w portfolio OE Industry znaleźć można każdy typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp tylnych, przednich oraz bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, tramwajów czy kamperów, spółka produkuje również LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które stosowane są m.in. przez kierowców pojazdów specjalnych, off-road czy rolniczych. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również używane przez konkretne służby światła niebieskie oraz białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które zdecydowanie podnoszą jakość życia profesjonalnych kierowców spędzających mnóstwo dni w podróży. A to jedynie część produktów OE Industry.

OE Industry zrealizuje każdą wizję zamawiającego

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest zwykłym producentem oświetlenia samochodowego. To wykwalifikowany zespół ekspertów gotowy zrealizować pomysł zamawiającego, tworząc najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu, przez budowę prototypu, aż po certyfikację reflektora. OE Industry udziela również wsparcia posprzedażowego. Za sprawą budowania wykwalifikowanego zespołu fachowców, skrupulatnych analiz potrzeb odbiorców i silnej presji na wszechstronne testowanie swoich produktów, spółka OE Industry zyskała pozycję światowego lidera w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Adres firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]