Badania dla operatorów

Badania operatorów Kęty - więcej informacji o tych usługach.

Są niezbędne jeśli zamierzamy stwierdzić, czy ktoś jest wstanie podjąć pracę jako operator widlaka oraz innego pojazdu. Mimo, że część kandydatów się ich obawia, jeśli nie dręczą nas zaburzenia psychiatryczne, ich zaliczenie nie może sprawić nam jakichkolwiek problemów. Jak jednak wyglądają badania operatorów urządzeń? Czego należy się po nich spodziewać?

Jak zaczynają się badania operatorów?

W początkowej części testu kandydat uzupełnia opracowany przez psychologa kwestionariusz. Powinien w nim odpowiedzieć na pytania związane z działaniem w rozmaitych, często problematycznych sytuacjach. Po przeczytaniu ankiety kandydataubiegającego się o uprawnienia, specjalista będzie mógł stwierdzić, jak dobrze radzi sobie z nerwami oraz zbadać jego inteligencję i umiejętności interpersonalne. Treść ankiety zależy od profesji ubiegającego się o uprawnienia. Ten etap badania operatorów zwykle powoduje ogromny niepokój, ale jej przejście nie jest trudne.

Badania operatorów na przyrządach

Ostatni etap badania operatorów wymaga zastosowania specjalnie opracowanych przyrządów. Poszczególne testy sprawdzają takie cechy jak prędkość reagowania lub podejmowanie decyzji w trudnych sytuacjach. Powinniśmy pamiętać, że w skrajnych sytuacjach ten etap testów może się nie odbyć. Tak się stanie, kiedy badany w wywiadzie przyzna się do złego nastroju lub badanie udowodni, iż przed odwiedzeniem przychodni spożył alkohol. Zaplanowane działanie może zostać wtedy przełożone albo – gdy powodem okaże się spożycie alkoholu – również odwołane.

Adres firmy:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]