Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Szukasz przyłbicy ochronnej? Wejdź na https://vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, pod każdym względem odmieniła nasze relacje społeczne i bieg życia. Zasady dystansu społecznego wymuszają obowiązek stosowania różnych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed potencjalnym zagrożeniem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do kina lub apteki, gdzie zazwyczaj przebywamy w większym tłumie ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na ustach i nosie ochronną maseczkę. Co jednak zrobić, jeżeli dusimy się w popularnej maseczce z tkaniny?

Przyłbica ochronna – wytrzymała i komfortowa

Osoby, które uważają ochronne maski z materiału za nieporęczne i mają problemy z oddychaniem podczas ich noszenia, powinny sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield. Zabezpiecza ona przed zakażeniem wirusem podobnie jak maseczka chirurgiczna, czyli kryje usta oraz nos, ale przy tym umożliwia swobodne oddychanie. Jej podstawowymi atutami są komfort, trwałość i tylko kilkugramowa waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta przyłbica ochronna wyprodukowana jest z materiałów, dzięki którym może być stosowana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (nawet do 30 razy!) przy pomocy mydła.

Kto może korzystać z wielorazowej ochronnej przyłbicy?

Taką maseczkę z przyłbicą zaleca się używać każdemu, kto dba o ochronę, ale i wygodę. Osoby cierpiące na astmę, starsze czy aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obowiązkowo muszą nakładać ochronne maseczki podczas pracy. Mini Shield nie ogranicza ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z FaceID, co z całą pewnością uznają za plus młodsi użytkownicy.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]