Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Więcej informacji o pracy polskiego psychologa Coventry uzyskasz tutaj.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit fala emigracyjna w zasadzie zanikła, jednak nadal nie brak osób skłonnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza mnóstwo kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy terapeuty bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest potrzebny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie w obcym kraju, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym wyjątkowo trudno jest podołać. Separacja z bliskimi nierzadko powoduje bardzo duży stres. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą też trudności z otrzymaniem pracy lub nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Bariera językowa, która do tej pory jest dość często spotykana, sprawia, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Zachowania te naprawdę ciężko jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie trzeba bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie należy bać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie sesji będą powierzone dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co mówi do niej psycholog.

Adres firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339